Про нас

Берегівська Районна Мальтійська Служба Допомоги виконує свою діяльність від 10. лютого 1995 р.

До сьогоднішнього дня БРМСД підтримує місцевих жителів, надає безкоштовно в оренду прилади для інвалідів;забезпечує потребуючих гарячим обідом; підтримувала людей, які постраждали під час повені; організовує та проводить літні табори для дітей; виконує інші різні види гуманітарної допомоги.

За ці роки існування служби набули досвідів, та виявили величезну потребу в розвитку дітей а саме, дітей-інвалідів. Від 2014 року в будівлі БРМСД впроводяться та впроваджуються програми реабілітації розвитку дітей та дорослих з пошкодженою центральною нервовою системою. Ці програми спрямовані на покращення рівня і якості життя людей з обмеженими можливостями, позитивно впливають на самостійне життя. Ця проблема в нашому регіоні стала ще більш вираженою.

Після цього виникла ідея започаткувати комплексну програму для жителів Закарпаття. У рамках спільного проекту БРМСД та Асоціацію синдрому Дауна «Приховані скарби» реалізується комплексна програма розвитку раннього втручання дітей. Окрім підтримки дітей віком 0-6 років (при потребі максимум до 14 років) з вродженими або набутими вадами та їх сімей, проект спрямований на розширення знань професіоналів та зміцнення міждисциплінарної співпраці.

Після реєстрації потребуючих є можливість приймати участь у різноманітних програмах:

Для більш ефективного і інтенсивного втручання та розвитку дітей до програм залучаються батьки як рівноправні партнери, це дає можливість запобігти та полегшити екзистенційних криз при сімейному догляді. Нам також важливо створювати підтримку постійної професійної співпраці професіоналами сфери освіти, охорони здоров'я та соціального обслуговування.