Лікувальний масаж

Лікувальний масаж дуже важливий роль грає при ранньому втручанні.

Він знижує швидкість утворення продуктів обміну речовин, таких як молочна кислота, сечовина, креатинін і вуглекислий газ, та запобігає їх накопиченню в м'язах. Масаж допомагає зняти судоми м'язів, посилює їх кровопостачання і живлення, покращує тонус м'язів і допомагає запобігти або відстрочити розвиток атрофії м'язів у результаті вимушеної бездіяльності. Масаж знімає відчуття дискомфорту, дратівливість, нервову збудливість. Масаж покращує стан імунної системи, і допомагає відновленню ушкоджених м'яких тканин за рахунок збільшення циркуляції крові в уражених ділянках.

Завдяки вище вказаних лікувальний масаж може запобігти багатьом проблемам; вчасно можемо виявити такі проблеми, які пізніше можуть привести наприклад до виникнення гусячої стопи, деформації стегна, хребта та інших змін.

Існують приховані ураження стегна та хребта, які можуть здаватися незначними порівняно з явно аномальними ураженнями. Однак пізніше ці, здавалося б, незначні розбіжності накопичуються, і до того часу доведеться зіткнутися з конкретно визначеним розладом опорно-рухового апарату.